NATEXO France zaprasza Cię do udziału w ankietacji / konkursach internetowych i losowaniach w celu wygrania nagrów. Dane osobowe przetwarzamy w celach uzasadnionych prawnie, aby móc zarządzać Twoim udziałem w ankiecie / konkursie i loterii i aby zaoferować Ci udział w innych ankietach, konkursach oraz loteriach.

W każdym wypasku Twoje dane lub ich część mogą zostać przekazane zarządcy wybraneu dla konkretnej loterii, podwykonawcom NATEXO France i jeśli wyraziłeś zgodę również innym firmom należącym do grupy NATEXO oraz ich partnerom handlowym. Natexo wyznaczyło IOD z którym mogą się państwo kontaktować wysyłając maila na adres: dpo@natexo.com Aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych personalnych zobacz naszą Polityce prywatności .

Jeśli wyraziłeś zgodę na przekazywanie twoich danych przez NATEXO jednemu lub kilku partnerom biznesowym spoza UE, twoje dane zostaną przekazane do kraju spoza Unii Europejskiej, a dane te zostaną przekazane na podstawie standardowych klauzul umownych Komisji Europejskiej i aby dowiedzieć się więcej na ten temat kliknij tutaj.